PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

Pierwsza odsłona rywalizacji o brązowe medale PlusLigi pomiędzy Indykpolem AZS-em Olsztyn a Treflem Gdańsk zostanie rozegrana w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego. Transmisja meczu Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk w Polsacie Sport Extra.

Obie drużyny w półfinałach zaprezentowały się z bardzo dobrej strony i były o krok od sprawienia wielkiej niespodzianki i wyeliminowania faworytów rozgrywek. Dowodem tego są wyniki starć z Zaksą i PGE Skrą - każde z nich kończyło się bowiem po tie-breaku, zresztą tak samo jak oba mecze AZS-u z Treflem w sezonie zasadniczym. Te batalie wygrali gdańszczanie. O wyniku rywalizacji o trzecie miejsce może zadecydować dyspozycja liderów Indykpolu i Trefla - Jana Hadravy i Damiana Schulza.

 

Rywalizacja również toczy się do dwóch zwycięstw. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Olsztynie w Hali Urania. - Wierzymy w zdobycie brązowego medalu. Musimy powtórzyć naszą grę chociażby z meczu przeciwko Asseco Resovii Rzeszów - stwierdził Jan Hadrava, atakujący Indykpolu AZS Olsztyn.

 

Ekipa „gdańskich lwów” to zdobywcy tegorocznego Pucharu Polski. Podopieczni trenera Andrea Anastasiego zajęli 3. miejsce w fazie zasadniczej. W I rundzie fazy play-off, Trefl zmierzył się z Jastrzębskim Węglem. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były trzy spotkania, w których ekipa z Gdańska okazała się dwukrotnie lepsza. Olsztynianie z kolei odprawili z kwitkiem Asseco Resovię.

 

Transmisja pierwszego meczu o 3. miejsce PlusLigi: Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk w Polsacie Sport Extra od godziny 17:30. 

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze