Kolejny awans Adamka w prestiżowym rankingu wagi ciężkiej

Sporty walki

Chwilę po zwycięstwie z Joeyem Abellem na gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty, Tomasz Adamek (53-5, 31 KO) znalazł się na piętnastym miejscu rankingu wagi ciężkiej w serwisie boxrec.com. Kilkanaście dni później "Góral" jest jeszcze wyżej!

41-letni Tomasz Adamek zanotował awans o dwie pozycje w porównaniu z poprzednią publikacją cenionego statystycznego serwisu Boxrec.com. Chwilę po znokautowaniu Joeya Abella "Góral" był piętnasty, tym razem statystycy i eksperci umiejscowili go na trzynastej pozycji.
 
Polski pięściarz wyprzedził tym samym Alexandra Dimitrenko (41-3, 26 KO) i Carlosa Takama (35-4-1, 27 KO), który niedawno dał dobrą walkę z liderem rankingu, Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO).
 
21 kwietnia "Góral" na gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty wygrał przez techniczny nokaut z Amerykaninem Joey'em Abellem. Dla polskiego pięściarza była to pierwsza wygrana przed czasem od walki z Przemysławem Saletą.
 
Najwyżej sklasyfikowany wśród polskich pięściarzy królewskiej kategorii wagowej jest Adam Kownacki, który znajduje się na dziewiątej pozycji.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie