Giba będzie mieszkał w Polsce!

Siatkówka

Jeden z najlepszych siatkarzy w historii Giba będzie mieszkał w Polsce! Poinformował o tym na swoim profilu na Instagramie.

"Przeprowadzam się do Polski! Tak, zdecydowałem się przenieść i zamieszkać przez jakiś czas w waszym pięknym kraju. Będę mieszkał we wspaniałym mieście Łódź, ale planuje odwiedzić tak wiele miejsc w Polsce, jak to tylko możliwe. Jakieś sugestie, które miejsca warto odwiedzić? Przyjeżdżam w przyszłym miesiącu, w czerwcu, więc już niedługo. Śledźcie proszę mój profil - za kilka dni dam znać o wyjątkowym wydarzeniu siatkarskim, które odbędzie się w Łodzi w czerwcu! - napisał na Instagramie.

 

 

Hello Poland!  I have something important to say to all of you, and I think that today, on the 3th of May, your great holiday - the celebration of the first constitution in Europe – its the best time to say it.  I’m moving to Poland!! Yes, I’ve decided to move in and live for awhile in you beautiful country! I’ll be staying in the fantastic city of Łódź, but I’m planning on visiting as many places in Poland as possible. Any suggestions where I should go?  I’m arriving next month – in June, so very soon! And pleas follow my profile – in a few days I’ll let you know about a great volleyball event that will take place in Łódz next month! “Wiwat trzeci maj!” See you soon in Poland! —————— Oi pessoal da Polônia! Tenho algo importante a dizer para todos vocês - sei que hoje é um dia especial, da celebração da primeira constituição na Europa - então é o melhor momento a dizer. Estou me mudando para a Polônia. Sim, eu decidi me mudar e viver neste país maravilhoso. Estarei na fantástica cidade de Lodz, mas os planos são de visitar diversas cidades sempre que possivel! Sugestões? Chego no próximo mês de junho! Sigam minhas redes sociais e saberão em breve mais detalhes sobre um grandioso evento de vôlei que teremos em Lodz em junho! —————— Cześć Polsko! Mam coś ważnego do przekazania i myślę że dzisiaj w dniu 3 maja, Waszego wielkiego święta- rocznicy pierwszej konstytucji w Europie, jest ku temu najlepszy moment. Przenoszę się do Polski! Tak. Zdecydowałem się przenieść i zamieszkać jakisz czas w Waszym pięknym kraju. Będę mieszkał we wspaniałym mieście Łódź, ale planuje jak najwięcej podróży po Polsce. Może zasigerujecie które miejsca warto odwiedzić? Przyjeżdzam w przyszłym miesiącu, więc już niedługo. Śledzcie proszę mój profil - za kilka dni dam znać o wyjątkowym wydarzeniu siatkarskim, które odbędzie się w Łodzi w czerwcu! Wiwat 3 maj! Do zobaczenia niedługo w Polsce!

A post shared by Giba 7 (@giba7oficial) on May 3, 2018 at 10:51am PDT


41-latek wiele razy podkreślał, że uwielbia nasz kraj. - Kocham Polskę. Może powinienem kupić tutaj dom, jestem tu dłużej niż w Brazylii - mówił w rozmowie z Polsatem Sport w maju ubiegłego roku.

 

Giba ma na swoim koncie wiele sukcesów, między innymi mistrzostwo olimpijskie (2004), dwa wicemistrzostwa olimpijskie (2008, 2012), trzy mistrzostwa świata (2002, 2006, 2010), dwa Puchary Świata (2003, 2007) czy osiem złotych medali Ligi Światowej (2001, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2010). Obecnie jest szefem komisji zawodniczej w FIVB.

 

W załączonym materiale wywiad z Gibą przeprowadzony w ubiegłym roku.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie