Liverpool już wygrał Ligę Mistrzów! Wpadka oficjalnej strony UEFA

Piłka nożna
Liverpool już wygrał Ligę Mistrzów! Wpadka oficjalnej strony UEFA
fot. PAP

Kilka dni temu Liverpool po heroicznym boju z AS Roma awansował do finału Ligi Mistrzów. Mimo wielkiej przewagi z Anglii rzymianie podjęli rękawice i byli o krok od doprowadzenia do dogrywki. To jednak The Reds zagrają w finale po raz pierwszy od 2007 roku. Według UEFA... już nawet zostali zwycięzcami edycji 2017-2018!

Liverpool zmierzy się w finale Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Królewscy zostali prawdziwymi fachowcami od najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywek, bowiem są o krok od wygrania ich już trzeci raz z rzędu. Już drugi triumf był prawdziwą sensacją, bowiem dokonali tego jako jedyny zespół w historii.
 
Teraz Real ma szansę nagiąć ten rekord do wręcz niemożliwych rozmiarów, jednak organizacja UEFA nie wierzy w zwycięstwo zespołu z Hiszpanii. Na ich oficjalnej stronie prawdopodobnie przez błąd opublikowana została grafika, na której... zwycięzcą edycji 2017-2018 został Liverpool.
 
Błąd został oczywiście szybko wykryty i usunięty, jednak nie umknął oczom czujnych internautów. Niektórzy poszli nawet krok dalej i sugerują pełną "ustawkę" tej edycji LM. Jeden z użytkowników znalazł nawet prawidłowość ustawienia zawodników na grafikach jeszcze przed losowaniem.
 
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie