Nadal podpadł kibicom Realu Madryt! "Zdrajca, znieważył nasze barwy"

Tenis
Nadal podpadł kibicom Realu Madryt! "Zdrajca, znieważył nasze barwy"
fot. PAP/EPA

Rafael Nadal jest zadeklarowanym kibicem Realu Madryt, ale fani "Królewskich" po ostatnich wydarzeniach wzięli słynnego tenisistę na celownik. "Rafa" naraził się kibicom "Los Blancos", po tym jak w czwartek pojawił się na trybunach Estadio Wanda Metropolitano podczas meczu Ligi Europy, Atletico Madryt - Arsenal (1:0).

Niespełna 32-letni gwiazdor światowego tenisa był jednym z gości honorowych podczas półfinałowego meczu Ligi Europy. Pochodzący z Majorki utytułowany tenisista pojawił się w loży honorowej na nowym stadionie lokalnego rywala Realu. Nadalowi towarzyszył jego agenta, Benito Perez.

 

Na dodatek urodzony w Manacor tenisista miał na szyi chustę w barwach Atletico, a to już musiało rozpętać burzę w sieci. W Interneci posypały się słowa krytyki pod jego adresem. - "I on niby jest madridistą!?", "Nadal, fan Realu, na meczu Atletico...", "Co on robi na stadionie Atletico?", "Nadal siedzący w chuście na stadionie Atleti. To zniewaga wszystkich kibiców Realu", "Nadal to zdrajca!" - napisali wściekli kibice "Królewskich". Jeden z najwybitniejszych tenisistów w historii musiał zmierzyć się również z o wiele mocniejszymi treściami. Pojawiły się rzecz jasna także wulgarne obelgi.

 

Sympatycy Realu nie zapomnieli również wytknąć, że w przeszłości Nadal bywał również na meczach Barcelony. Barwy "Dumy Katalonii" reprezentował, bowiem niegdyś jego wuj - Miguel Nadal. Obecny lider światowego rankingu ATP jest przede wszystkim wielkim miłośnikiem piłki nożnej. Często osobiście odwiedza stadiony piłkarskie. Ponadto jest współudziałowcem Realu Mallorca.

 

 

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie