Cafe Futbol po finale Pucharu Polski!

Piłka nożna
Cafe Futbol po finale Pucharu Polski!
fot. Cyfrasport

W minioną środę poznaliśmy triumfatora Pucharu Polski w sezonie 2017/2018. W finale Legia Warszawa ograła Arkę Gdynia 2:1. W niedzielę, w Cafe Futbol podsumowanie tego wydarzenia.

Finału Pucharu Polski, od kiedy gości na PGE Narodowym, zawsze jest wielkim wydarzeniem. W tym roku piłkarze stanęli na wysokości zadania dając kibicom dobre zawody. Gorzej zachowali się natomiast kibice, którzy w pewien sposób popsuli to święto futbolu. Pirotechnika, strzelanie racami i kilka przerw w meczu - tego na pewno nie chce oglądać żaden prawdziwy kibic piłki nożnej.

 

W ostatnich dniach prokuratura wdrożyła postępowanie w sprawie całego zajścia. Organizatorzy już liczą straty jakie zostaną poniesione w związku z nagannym zachowaniem pseudofanów.

 

W Cafe Futbol goście Mateusza Borka podyskutują o meczu Legii z Arką zarówno od strony sportowej, jak i pozaboiskowej. Gościem będzie sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej, Maciej Sawicki. Ponadto w studiu zobaczymy ekspertów, Cezarego Kowalskiego oraz Tomasza Hajtę.

 

W programie zobaczymy m.in. reportaż z finału, a także rozmowę z Witkiem Muzykiem - towarzyszem piłkarzy Legii, który po meczu grał w szatni zwycięzców na akordeonie.

 

Cafe Futbol od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12.25 na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie