Kownacki otrzyma wielką walkę?! Hearn z ciekawą propozycją

Sporty walki

Adam Kownacki (17-0, 14 KO) ma niedługo wystąpić na gali PBC, gdzie stoczy swoją osiemnastą walkę w karierze, ale później również nie powinien narzekać na brak ofert. Szef Matchroom Boxing Eddie Hearn zaproponował bowiem Dereckowi Chisorze (28-8, 20 KO) starcie z Polakiem!

Jeszcze niedawno Kownacki był wymieniany jako jeden z kandydatów na rywala Anthony'ego Joshuy w jego pierwszym pojedynku w Stanach Zjednoczonych. Anglik do tej pory wszystkie walki toczył w Wielkiej Brytanii i nie miał problemów z wypełnianiem nawet gigantycznych obiektów. Rynek amerykański na pewno byłoby mu trudniej podbić, ale jeśli ktoś ma tego dokonać, to właśnie on.

 

Prawdopodobnie na razie do tego nie dojdzie, jednak lista jego potencjalnych przeciwników się powiększa. Wszystko za sprawą - po raz kolejny - Hearna oraz przebywającego na ceremonii ważenia Derecka Chisory. "Del Boy" prosił promotora o znalezienie mu kolejnego rywala, na co ten krótko rzucał nazwiskami.

 

- Chciałbym cię zobaczyć z Jarrellem Millerem - powiedział.

 

- Jarrell Miller? Dawaj go - odpowiedział Chisora.

 

- Widzę cię z Andym Ruizem Jr. Z Adamem Kownackim.

 

- Daj mi kogokolwiek - stwierdził.

 

Na koniec Chisora przyznał, że jest zmierzy się Dillianem Whyte'em za 1 funta!

 Jedno wiemy: Kownacki na pewno nie zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dlaczego? Dowiecie się z załączonego materiału wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze