Legia nie skąpi na Niezgodę! Napastnik dostał ogromną podwyżkę

Piłka nożna

Jak poinformował "Super Express" Jarosław Niezgoda, który niedawno przedłużył kontrakt z Legią Warszawa, otrzymał sowitą podwyżkę. Młody napastnik dzięki swojej postawie na boisku zasłużył, aby zarabiać trzy razy więcej niż dotychczas.

23-latek podpisując nowy kontrakt na jego mocy związał się ze stołecznym klubem do końca czerwca 2022 roku. Zawodnik, który przygodę z piłką rozpoczynał w drużynie Opolanina Opole Lubelskie, a następnie trafił do Wisły Puławy wynegocjował sobie wysoką podwyżkę.

 

"Kiedy w 2016 r. napastnik przyszedł na Łazienkowską, dostał pensję w wysokości 23 tys. zł brutto miesięcznie. Teraz, po parafowaniu nowego kontraktu, rocznie będzie zarabiał 200 tys. euro, czyli ok. 68 tys. zł miesięcznie brutto" - pisze "SE".

 

Mimo, że Niezgoda jest najlepszym strzelcem Legii, to do zarobków najlepiej opłacanego Artura Jędrzejczyka jest mu daleko. Obrońca reprezentacji Polski co miesiąc inkasuje 215 tysięcy złotych.

 

Snajper urodzony w Poniatowej rozegrał w tym sezonie 26 meczów ligowych. Strzelił w nich 13 goli oraz zaliczył 2 asysty. Ponadto zaliczył dwa trafienia w Pucharze Polski, w tym jedno w finale z Arką Gdynia (2:1).

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze