Jurkiewicz zakończył karierę w wielkim stylu!

Siatkówka
Jurkiewicz zakończył karierę w wielkim stylu!
fot. Mateusz Bosiacki/luczniczkabydgoszcz.pl

W swoim ostatnim spotkaniu w karierze Wojciech Jurkiewicz pomógł swojemu zespołowi utrzymać się w PlusLidze i otrzymał statuetkę MVP spotkania! W trzecim spotkaniu barażowym o miejsce w PlusLidze siatkarze AZS Częstochowa przegrali z Łuczniczką Bydgoszcz 1:3. Podopieczni Jakuba Bednaruka wygrali w tej rywalizacji 3–0.

Rozgrywki o miejsce w PlusLidze toczyła się pomiędzy czternastą drużyną ekstraklasy – Łuczniczką Bydgoszcz i triumfatorem rozgrywek I ligi – AZS Częstochowa. Okazało się jednak, że ekipa z zaplecza nie radzi sobie z zespołem Jakuba Bednaruka i ostatecznie przegrała rywalizację do zera.
 
Jednym z bohaterów Łuczniczki był 40-letni już Wojciech Jurkiewicz, dla którego spotkanie pod Jasną Górą było już ostatnim w karierze. Goście wygrali 3:1, a doświadczony siatkarz został odznaczony tytułem MVP spotkania.
 
"Prawdziwego kozaka" pożegnał jego trener, a więc Bednaruk. "W zeszłym sezonie żegnałem Zagumnego, przyszła pora na kolejnego kozaka. To była przyjemność pracować z Wojtkiem! Takiemu gościowi należy się szacunek, a wy małolaty bierzcie za wzór takich zawodników" - przyznał szkoleniowiec.
 
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze