Wielka klasa Zidane'a! Zaczekał na Iniestę

Niedzielne starcie Barcelony z Realem Madryt pełne było złych emocji, brutalnych wejść i pomyłek sędziowskich. Klasę zachował natomiast Zinedine Zidane, a więc trener Królewskich. Francuz poczekał w tunelu na Andresa Iniestę, rozgrywającego ostatnie w karierze El Clasico i serdecznie go uściskał.

Iniesta rozpoczął ostatnie w swojej karierze El Clasico od pierwszej minuty. FC Barcelona grała z Realem Madryt po raz 247., a spotkanie obfitowało w negatywne emocje, brutalne faule i złą krew. Ostatecznie zakończyło się wynikiem 2:2, jednak w 58. minucie pomocnika zastąpił Paulinho.

Hiszpan po 22 latach żegna się z Dumą Katalonii, co docenili kibice żegnając schodzącego w 58. minucie zawodnika wielkimi brawami. 34-latek w barwach swojego ukochanego klubu zdobył aż 31 trofeów i jest jednym z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii. Niedawno ogłosił na konferencji prasowej ze łzami w oczach, że po sezonie żegna się z klubem.

O klasie Iniesty nie zapomniał także trener Królewskich, Zinedine Zidane. Mimo gorącej atmosfery na murawie, Francuz zaczekał kilka minut po ostatnim gwizdku na 34-latka w tunelu, aby serdecznie go uściskać oddając tym samym wielki szacunek piłkarzowi rywali.