PES 2019: Oficjalna data premiery, szczegóły, większa liczba licencji!

E-sport
PES 2019: Oficjalna data premiery, szczegóły, większa liczba licencji!
fot. Konami

Konami potwierdziło szczegóły dotyczące najnowszej odsłony cyklu Pro Evolution Soccer. Poznaliśmy zatem oficjalną datę premiery, zwiastun, a twórcy pochwalili się zakupieniem nowych licencji!

Wcześniej już pojawiły się nieoficjalne informacje w związku z nieoczekiwaną i nieplanowaną publikacją części danych przez firmę Sony na platformie PlayStation Store. Teraz twórcy gry zdecydowali się rozwiać wszelkie wątpliwości i zdradzili fanom datę premiery a także pochwalili się efektownym zwiastunem.

 

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami produkcja trafi na sklepowe półki 30 sierpnia 2018 roku i pojawi się w wersjach na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Japończycy potwierdzili równie znaczny zastrzyk nowych licencji, lig a także stadionów.

 

 

 

Pewną niespodzianką jest z pewnością fakt, że na okładce podstawowej wersji PES 2019 zobaczymy Philippe Coutinho, natomiast w przypadku zdecydowania się na wersję specjalną, z półki będzie na nas spoglądać David Beckham. Sięgnięcie po legendę reprezentacji Anglii nie jest zresztą pozbawione przyczyn, ponieważ deweloperzy chwalą się odwzorowaniem "realistycznych ruchów" poszczególnych piłkarzy oraz ich unikalnego stylu - w tym właśnie Beckhama.

 

 

Kolejną innowacją będzie wprowadzenie graczy na wyższy poziom, dzięki Magicznym Momentom. Teraz piłka będzie lecieć o wiele szybciej i to w dodatku po bardziej realistycznej trajektorii. Znaczenie w kontekście efektywności i efektowności strzałów będą również miały takie czynniki jak pozycja zawodnika, jego zdolności, styl strzału. Na poruszanie się piłkarza po boisku istotny wpływ będzie miało zmęczenie piłkarza.

 

 

Odświeżeniu został poddany również silnik graficzny. Teraz zmagania zawodników będzie można oglądać w technologii 4K i HDR, a poprawie ulegną tekstury kibiców, murawy oraz śniegu.

 

W trybie myClub pojawią się nowi gracze, a Konami zapowiedziało również współpracę z przedsezonowym turniejem piłkarksim International Champions Cup (ICC), dodanym do Master League. Tryb ten otrzyma m.in. opcję przeprowadzania realistycznych transferów.

 

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze