Angielski gigant gotowy zapłacić fortunę za reprezentanta Polski

Piłka nożna
Angielski gigant gotowy zapłacić fortunę za reprezentanta Polski
fot. Cyfra Sport

To byłaby prawdziwa bomba transferowa z udziałem polskiego piłkarza. Według najnowszych doniesień "Corriere del Mezzogiorno" reprezentant Polski, Piotr Zieliński może od przyszłego sezonu zagościć w Premier League. Sprowadzeniem Polaka poważnie interesuje się Arsenal. Klauzula odstępnego piłkarza SSC Napoli wynosi 65 milionów euro. Gdyby transfer doszedł do skutku 23-latek stałby się najdroższym naszym zawodnikiem.

W Neapolu już niedługo może dojść do wielu zmian kadrowych i organizacyjnych. Niewykorzystana szansa do zdobycia mistrzostwa kraju rozzłościła właścicieli klubu i niewykluczona jest zmiana trenera. Z ekipą "Azzurri" może się także pożegnać kilku graczy. Możliwe, że Stadio San Paolo opuści także Zieliński. Polak jest w kręgu zainteresowań kilku silnych europejskich marek. Od dłuższego czasu pomocnikowi przygląda się Arsenal, ale Napoli zrobi wiele, żeby zatrzymać swojego asa.
 
Prezydent klubu dwukrotnego mistrza Włoch Aurelio De Laurentiisa zlecił podobno przygotowanie nowej umowy dla Polaka, która miałaby obowiązywać do 2023 roku.

W tym sezonie Zieliński zagrał w 45 meczach, zdobył siedem bramek i zanotował 3 asysty.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze