Ronaldo będzie postacią w... serialu animowanym!

Piłka nożna
Ronaldo będzie postacią w... serialu animowanym!
fot. Graphic India

Największa gwiazda sportu na świecie tworzy nową postać rozrywkową, która zostanie powołana do życia na różnych platformach dla fanów.

Jeden z najpopularniejszych na świecie sportowców, Cristiano Ronaldo ogłosił rozpoczęcie współpracy z wiodącym producentem animacji i powieści graficznych Graphic India oraz z VMS Communications, firmą zajmującą się mobilnym marketingiem cyfrowym i zarządzaniem treścią. Celem współpracy jest opracowanie i wprowadzenie nowych postaci rozrywkowych STRIKER FORCE 7, które pojawią się w animacjach, komiksach, publikacjach, grach i treściach cyfrowych. Współpracę zorganizowała wiodąca agencja sportowa Polaris Sports.

 

„Od zawsze jestem fanem superbohaterów i bardzo cieszę się, że mogę pomóc w opracowywaniu nowego serialu animowanego - skomentował sam Cristiano Ronaldo. - Tak, jak piłka nożna łączy ludzi i kultury na całym świecie, tak animowane postacie i bohaterowie mogą prowadzić dokładnie do tego samego. Dlatego też tak bardzo cieszę się z możliwości połączenia pasji do futbolu i superbohaterów w tym projekcie i przedstawienia go fanom” - dodał.

 

„Cristiano Ronaldo jest inspiracją dla milionów ludzi na całym świecie ze względu na oddanie, etykę pracy i prawdziwie kultowy styl gry. CR7 to superbohater w świecie rzeczywistym dla całego pokolenia. Striker Force 7 połączy globalny zespół bohaterów z naszego świata i nie tylko, którzy wspólnie będą odwzorowaniem różnorodności i czadowości milionów fanów” - dodał Sharad Devarajan, współtwórca i producent nowego serialu oraz główny dyrektor wykonawczy studia Graphic India.

 

„Pracujemy z Cristiano i Polaris Sports już od ponad pięciu lat i nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszych partnerów. Imię Cristiano jest synonimem profesjonalizmu, poświęcenia i sukcesu. To właśnie z tego powodu jest inspiracją dla milionów na całym świecie. Nie przypadkowo jest najpopularniejszym sportowcem w mediach społecznościowych, dlatego też opracowanie serialu animowanego z tak kultową ikoną, jak Cristiano było decyzją oczywistą” - skomentował Diego Guarderas, główny dyrektor operacyjny w firmie VMS Communications.

 

Serial animowany opracował Cristiano i Devarajan, którzy to będą głównymi producentami serialu wraz z Diego Guarderasem z VMS Communications, zespołem Polaris Sports i Jeevanem J. Kangiem, dyrektorem kreatywnym w Graphic India i głównym projektantem postaci.

 

 

jk, PAP, PR Newswire

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze