Liga Mistrzów i Liga Europy w FIFA 19? Holenderski komentator się wygadał!

Inne
Liga Mistrzów i Liga Europy w FIFA 19? Holenderski komentator się wygadał!
fot. PAP

Holenderski komentator Evert ten Napel najwyraźniej powiedział o kilka słów za dużo... Według niego, FIFA 19 będzie miała oficjalną licencję na Ligę Mistrzów i Ligę Europy!

Przez ostatnie dziesięć lat licencję na wspomniane rozgrywki miało Konami, czyli producent serii Pro Evolution Soccer. W kwietniu UEFA poinformowała jednak o wygaśnięciu tej współpracy. Co za tym idzie, PES 2018 był ostatnim tytułem z Ligą Mistrzów i Ligą Europy.

 

Od tamtej pory spekulowano, że licencje na europejskie puchary trafią do serii FIFA. Wszystko wskazuje, że tak właśnie będzie, chociaż na oficjalne potwierdzenie trzeba jeszcze poczekać...

 

Ten Napel wyszedł przed szereg i w jednym z programów telewizyjnych zdradził, że już pracuje nad nowymi kwestiami związanymi z Ligą Mistrzów i Ligą Europy, które będzie można usłyszeć w FIFA 19.

 

- Co roku przez około siedem dni siedzimy wspólnie z Yourim Mulderem w studio w Utrechcie i aktualizujemy komentarz. W 2019 roku gra będzie jeszcze lepsza, ponieważ dostanie licencję na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Już prawie skończyłem nagrania - powiedział ten Napel.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze