UFC 224: Machida nagrodzony za efektowny nokaut

Sporty walki
UFC 224: Machida nagrodzony za efektowny nokaut
fot. Polsat Sport

Organizacja UFC jak zwykle przyznała bonusy po gali UFC 224 w Rio de Janeiro. O dodatkowe 50 tysięcy dolarów wzbogaciło się czterech zawodników.

Największa organizacja MMA wyróżniła jedną walkę oraz dwa występy wieczoru. Najlepszym starciem okazał się co-main event gali, w którym Jacare Souza (25-6-1NC, 7 KO, 14 SUB) zmierzył się z Kelvinem Gastelumem (15-3-1NC, 6 KO, 4 SUB). Hitowe zestawienie w wadze średniej dostarczyło spodziewanych emocji, a po trzech rundach sędziowie - choć nie byli zgodni - wskazali na Amerykanina.

 

50 tysięcy dolarów wpłynie też na konto Lyoto Machidy (24-8, 10 KO, 2 SUB). Były mistrz wagi półciężkiej w niezwykle efektowny sposób znokautował frontalnym kopnięciem inną legendę - Vitora Belforta (26-14-1NC, 18 KO, 3 SUB). To jego drugie zwycięstwo z rzędu.

 

Innym szczęśliwcem okazał się Oleksiy Oleinik (56-11-1, 8 KO, 44 SUB), który po raz kolejny zadziwił nieszablonowym kończeniem walk. Drugi raz w historii występów w amerykańskim gigancie poddał rywala ezekielem - tym razem jego ofiarą został Junior Albini (14-4, 6 KO, 6 SUB).

 

Bonusy po UFC 224:

 

Walka wieczoru: Jacare Souza vs Kelvin Gastelum
Występ wieczoru: Lyoto Machida (vs Vitor Belfort)
Występ wieczoru: Oleksiy Oleinik (vs Junior Albini)

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze