Kliczko przewidział porażkę z Joshuą! Zawartość tajemniczego USB ujawniona

Sporty walki

Od hitowej walki Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) z Władimirem Kliczką (64-5, 53 KO) minął ponad rok. Niektórzy fani zdążyli już jednak zapomnieć o tym, co wydarzyło się przed samym starciem - na jednej z konferencji prasowych Ukrainiec wyciągnął tajemniczego pendrive'a, na którym miał znaleźć się scenariusz ich pojedynku.

Kliczko nagrał wtedy specjalne wideo, na którym wytypował przebieg pojedynku z Joshuą. Pendrive został dołączony do płaszczu, w którym wyszedł do ringu, a jego zawartość miała poznać tylko ta osoba, która wylicytowałaby urządzenie na aukcji charytatywnej. Ostatecznie zwycięzca musiał zapłacić za taki zestaw około 160 tysięcy funtów.

 

Po ponad roku od ich walki, która zakończyła się wygraną Joshuy w jedenastej rundzie, Anglik zdradził, co Kliczko powiedział ukraińskim mediom na temat tajemniczego nagrania.

 

- Powiedział im: zabraknie mi paliwa, spróbuję go znokautować i kiedy będzie szedł do przodu, to on trafi mnie prawą ręką i znokautuje. Brzmiał jak Mystic Meg, ponieważ niektóre jego przewidywania się sprawdziły - przyznał.

Po tej walce Kliczko zakończył karierę. Joshua boksował za to dwa razy: najpierw pokonał przed czasem Carlosa Takama, a następnie wypunktował Josepha Parkera.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie