Heynen mówi po polsku! Wtorek w Polsacie Sport News

Inne
Heynen mówi po polsku! Wtorek w Polsacie Sport News
fot. Cyfrasport

Selekcjoner siatkarskiej reprezentacji Polski udzielił wywiadu przed naszą kamerą. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby Vital Heynen nie spróbował swoich sił i nie mówił w naszym języku. Ta rozmowa w naszych serwisach. Poza tym wiele informacji związanych z Ligą Narodów kobiet, Nice 1 Ligą piłkarską i koszykówką, zaś o 21:00 Puncher Extra Time.

Siatkarska reprezentacja Polski w Spale rozpoczęła przygotowania do Ligi Narodów, która zastąpi rozgrywki Ligi Światowej. Pod wodzą nowego szkoleniowca nasi zawodnicy liczą na duże sukcesy. O tym wszystkim z kadrowiczami rozmawiał Adrian Brzozowski. Nasz reporter namówił również na wywiad selekcjonera, który próbował mówić po Polsku. Wszystkie rozmowy będą emitowane w Sport Fleszach o każdej pełnej godzinie.

 

Żeńska reprezentacja Polski natomiast zmierzy się we wtorek z kadrą Stanów Zjednoczonych w ramach premierowej edycji Ligi Narodów. Kolejnymi rywalkami Polek na turnieju w Lincoln będą Włochy i Turcja. Szanse naszych reprezentantek przeanalizował Przemysław Iwańczyk.

 

W naszych serwisach nie zabraknie również innych sportów. W Nice 1 Lidze trwa zacięta walka o awans, z której po porażce z Rakowem Częstochowa wypisał się GKS Tychy. Trwają także emocje związane z półfinałami Energa Basket Ligi. Polski Cukier Toruń podejmie BM Slam Stal Ostrów Wlkp. i musi wygrać, by przedłużyć rywalizację.

 

Miłośników sportów walki tradycyjnie zapraszamy przed telewizory we wtorek o 21:00. W magazynie Puncher Extra Time ogłosimy między innymi kolejnego uczestnika czerwcowej gali KSW 44 w Ergo Arenie. Gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Artura Łukaszewskiego będą w części pięściarskiej Grzegorz Proksa i Robert Parzęczewski, a w części poświęconej MMA Tymoteusz Łopaczyk oraz uczestnicy gali KSW 44.

 

Sport Flesze w Polsacie Sport News od 12.00 o pełnych godzinach. Zapraszają Przemysław Iwańczyk i Karolina Szostak. Puncher Extra Time o 21:00.

 

lan dnia w Polsacie Sport News:

 

12:00 – Sport Flesz

13:00 – Sport Flesz

14:00 – Sport Flesz

15:00 – Sport Flesz

16:00 – Sport Flesz

17:00 – Sport Flesz

18:00 – Sport Flesz

19:00 – Sport Flesz

20:00 – Sport Flesz

21:00 – Puncher Extra Time

 

 

Gdzie oglądać Polsat Sport News?

 

CYFROWY POLSAT: kanał 13

 

UPC:

- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507

- Na dekoderze UPC Mediabox: kanał 561

 

NETIA: kanał 71

 

MULTIMEDIA: kanał 134

 

TOYA: kanał 452

 

A także w innych sieciach kablowych.

 

Zapraszamy także do polubienia profilu Polsat Sport News na Facebooku.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze