Polski Cukier - BM Slam Stal. Trzeci mecz w Polsacie Sport

Koszykówka

Kolejne spotkania półfinałowe Energa Basket Ligi zostaną rozegrane w Toruniu i w Zielonej Górze! We wtorek Polski Cukier podejmie BM Slam Stal, która prowadzi w rywalizacji do trzech zwycięstw 2-0. Transmisja od 17.30 w Polsacie Sport.

Oba spotkania w Ostrowie Wlkp. przyniosły ogromne emocje. Trzeba przyznać, że za każdym razem swoje szanse miał Polski Cukier, ale w decydujących momentach to BM Slam Stal sprawiała, że szala zwycięstwa przechylała się na stronę gospodarzy. W pierwszym meczu w czwartej kwarcie ważni byli Nikola Marković oraz Adam Łapeta, natomiast w drugim starciu kluczowym zawodnikiem był Marc Carter.

 

Zespół trenera Dejana Mihevca ma swoje atuty w serii półfinałowej. Na pewno warto obserwować grę zmotywowanego Cheikha Mbodja, a D.J. Newbill udowodnił, że potrafi być świetnym strzelcem. Wydaje się, że wszystkiego nie pokazał jeszcze Glenn Cosey, a na pewno na więcej stać reprezentantów Polski - Karola Gruszeckiego i Aarona Cela. Można spodziewać się, że przed własną publicznością będą w stanie zatrzymać serię BM Slam Stali. Ostrowianie stoją przed historyczną szansą - jeszcze nigdy nie grali w wielkim finale rozgrywek.

 

Wyniki pierwszych spotkań: 82:76 i 82:81 dla Stali

 

Terminarz:

mecz 3 (Toruń) - 15 maja (wtorek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport
ew. mecz 4 (Toruń) - 17 maja (czwartek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport
ew. mecz 5 (Ostrów Wlkp.) - 20 maja (niedziela), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport

psl, plk.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze