Babilon MMA 4: Formela zmierzy się z Brzezowskim

Sporty walki
Babilon MMA 4: Formela zmierzy się z Brzezowskim
fot. Babilon MMA

Karta walk gali Babilon MMA 4 powoli się zapełnia! Na gali w Legionowie, która odbędzie się 8 czerwca w Ełku, dojdzie do interesującego starcia w wadze lekkiej między Kacperem Formelą (7-1, 2 KO, 3 SUB) a Adamem Brzezowskim (5-2-1NC, 2 KO, 3 SUB).

Formela to jeden z większych talentów polskiego MMA, stąd też warto obserwować jego rozwój. "Polish Machida" ma trzy zwycięstwa z rzędu, tylko jedną porażkę na koncie i ambicje, by bić się z najlepszymi. Jego pierwszy występ na gali Babilon MMA będzie od razu należał do trudnych, bo jego przeciwnikiem będzie reprezentant Fight Club Międzychód - Adam Brzezowski.

 

"Brooklyn" ma na koncie pięć wygranych, a wszystkie odniósł przed czasem! Po raz ostatni walczył w październiku zeszłego roku, a jego walka zakończyła się werdyktem "no-contest". Brzezowski, który do tej pory toczył boje w wadze półśredniej, z pewnością będzie chciał godnie przywitać się z lżejszą kategorią.

 

W karcie walk gali Babilon MMA 4 mamy już starcie Daniela Rutkowskiego (5-2, 4 KO, 1 SUB) z Aleksandrem Georgasem (9-5, 1 KO, 5 SUB) oraz potwierdzony występy Szymona Kołeckiego (5-0, 5 KO) oraz Piotra Niedzielskiego (9-4, 2 KO, 4 SUB).

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie