Włodarze klubu z Polkowic nie ukrywali, że sprawą priorytetową w budowie zespołu na nowy sezon jest przedłużenie umowy z trenerem Kovacikiem. W środę poinformowano, że szkoleniowiec zostaje.

 

„Słowacki szkoleniowiec dwukrotnie podniósł "Pomarańczowe" z kryzysu – w sezonie 2016/2017 po objęciu w trakcie sezonu steru polkowickiej ekipy wprowadził naszą drużynę na podium mistrzostw Polski ocierając się o finał rozgrywek. Tym razem sukces był jeszcze większy. Pod dowództwem Kovacika zespół przegrał tylko raz i był niepokonany w rundzie play-off” – można przeczytać na oficjalnej internetowej stronie w informacji o podpisaniu nowego kontraktu.

 

Prezes CCC Wiesław Kozdroń powiedział, że niebawem powinny zostać podpisane również pierwsze nowe umowy z koszykarkami. „Rozmowy są w toku i w niektórych przypadkach jesteśmy blisko porozumienia. Nie chcę mówić o konkretnych nazwiskach, bo dopóki nie ma podpisów pod dokumentami, lepiej nie wychodzić przed szereg. Ciężko pracujemy i prosimy kibiców o cierpliwość”