UFC oficjalnie zapowiada debiut w Rosji!

Sporty walki
UFC oficjalnie zapowiada debiut w Rosji!
fot. Polsat Sport

Od wielu miesięcy pojawiały się informacje na temat możliwego debiutu organizacji UFC na nowym rynku. Informacja o wizycie amerykańskiego giganta w Rosji została oficjalnie potwierdzona. Wydarzenie odbędzie się 15 września w Moskwie.

Po wielu miesiącach spekulacji informacja o wizycie UFC została oficjalnie potwierdzona. Zgodnie ze wcześniejszymi doniesieniami wydarzenie odbędzie się 15 września w Moskwie na Stadionie Olimpijskim.

 

Gala będzie wydarzeniem z cyklu Fight Night. - Rosja jest jednym z kluczowych elementów międzynarodowej strategii UFC. Zapotrzebowanie naszych fanów na wydarzenie było ogromne, a dostrzegliśmy również wielki potencjał tego rynku. Wiemy, że jest to perfekcyjny czas, aby zawitać z galą UFC Fight Night w Moskwie - powiedział wiceprezydent UFC David Shaw.

 

Organizacja UFC wyznaczyła również nowego wiceprezydenta. Na stanowisko został powołany Andre Gromkovski.

 

Oficjalnie jeszcze nie zostali ogłoszeni żadni bohaterowie wrześniowej gali, ale spekuluje się o występie takich zawodników jak: Zabit Magomedsharipov czy Rustam Khabilov. Bohaterem walki wieczoru miałby być Alexander Volkov.

 

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze