Giba jednak zagra w Polsce!

Siatkówka
Giba jednak zagra w Polsce!
fot. Cyfrasport

Podczas środowej konferencji prasowej potwierdzono, że 16 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie dojdzie do meczu największych mistrzów światowej i polskiej siatkówki! Spotkanie odbędzie się w ramach "AllStar Volley Show", a na parkiecie ma się zaprezentować konstelacja siatkarskich gwiazd z Brazylijczykiem Gibą na czele.

Mecz Gwiazd będzie inauguracją międzynarodowego programu "Graj o siebie", którego celem jest promocja zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej i zgodnych z naturą metod produkcji zdrowej żywności.

 

W konferencji wzięli udział: legendarny reprezentant Serbii Vladimir Grbić, nasz utytułowany rozgrywający Paweł Zagumny, prezes Fundacji Aleja Gwiazd Siatkówki Arkadiusz Jaśkowski i jej ambasador – piosenkarz Dawid Kwiatkowski oraz przedstawiciele firm Bio-Gen i PROCAM, dzięki którym możliwa będzie zarówno organizacja Meczu Gwiazd, jak i realizacja programu na terenie wielu miejscowości w Polsce i za granicą.

 

Przedstawiono wstępne składy drużyn:

 

Światową siatkówkę reprezentować będą: Raúl Quiroga, Vladimir Nikolov, Goran Vujevic, Rusłan Olichwier, David Lee, Andrea Zorzi, Wiaczesław Zajcew, Dmitrij Fomin, Marcos Milinkovic, Mauricio Lima, Vladimir Grbić, Nicola Grbić, Andrea Gardini i Giba.

 

Wśród Polaków zobaczymy: Pawła Zagumnego, Kubę Jarosza, Michała Winiarskiego, Karola Kłosa, Piotra Gruszkę i Ryszarda Boska.

 

Mecz będzie więc doskonałą okazją do zobaczenia gry w wykonaniu prawdziwych mistrzów z całego świata. Poza emocjami sportowymi dla widzów łódzkiej Areny przygotowano w przerwie ucztę muzyczną – występ Dawida Kwiatkowskiego.

RM, Polsat Sport, Informacja Prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze