Liga Narodów siatkarek: Polska – Turcja. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W trzecim meczu Ligi Narodów siatkarek reprezentacja Polski zmierzy się z Turcją. Podopieczne trenera Jacka Nawrockiego powalczą w amerykańskim Lincoln o drugie zwycięstwo w tej imprezie. Relacja na żywo z meczu Ligi Narodów siatkarek Polska – Turcja na Polsatsport.pl od godziny 23.50.

Na inaugurację Ligi Narodów Polki uległy siatkarkom USA 1:3, zebrały jednak za ten występ sporo pozytywnych ocen. W drugim spotkaniu pokonały reprezentację Włoch 3:2 (15:12 w tie-breaku).

 

– To były dwa bardzo dobre mecze w naszym wykonaniu. Ten pierwszy, przeciwko gospodyniom, był jednym z najlepszych jakie odegrała reprezentacja Polski kobiet w ostatnim czasie. Drugie spotkanie, przeciwko reprezentacji Włoch miało trochę sinusoidalny przebieg. Mieliśmy momenty dobrej siatkówki, ale też chwile gdzie brakowało nam konsekwencji. Myślę jednak, że dziewczyny pokazały taki lwi pazur i agresję w grze, a także dużą ambicję i zaangażowanie. Jestem dla nich pełen podziwu i bardzo się cieszę, że wyszły z tego starcia zwycięsko. Uważam, że ten sukces im się należał – powiedział trener Nawrocki.

 

Na zakończenie turnieju w Lincoln Polki zmierzą się z reprezentacją Turcji. Siatkarki Giovanniego Guidettiego wygrały dwa wcześniejsze mecze 3:0 z Włoszkami oraz 3:2 ze Stanami Zjednoczonymi. Jak poradzą sobie w starciu z reprezentacją Polski?

 

Relacja na żywo z meczu Ligi Narodów siatkarek Polska – Turcja na Polsatsport.pl od godziny 23.50.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze