MŚ 2018: Krawczyk nagrał drugą piosenkę na mundial! "Dzisiaj Nawałka do boju wiedzie nas"

Piłka nożna
MŚ 2018: Krawczyk nagrał drugą piosenkę na mundial! "Dzisiaj Nawałka do boju wiedzie nas"
fot. youtube.com

Mundialowa gorączka coraz bardziej daje się we znaki i to nie tylko piłkarzom i kibicom. Również ludzie estrady w tym m.in. Krzysztof Krawczyk żyje od jakiegoś czasu udziałem drużyny Adama Nawałki w mistrzostwach świata w Rosji. Słynny piosenkarz z tej okazji przygotował już swój drugi mundialowy utwór.

Miesiąc temu 71-letni artysta zaprezentował piosenkę "Lewandowski, gol dla Polski". Jest ona poświęcona kapitanowi reprezentacji Polski Robertowi Lewandowskiemu. "Lewandowski, prosto z Polski, Lewandowski, orzeł Polski, Lewandowski, gol dla Polski, Lewandowski, Lewandowski" - tak brzmiał refren.

 

W podobnym tonie brzmi majowy utwór. "Biało-Czerwoni wygramy dziś ten mecz, Biało-Czerwoni musimy tylko chcieć, Biało-Czerwoni będziemy trawę gryźć, By ten mecz wygrać dziś, by ten mecz wygrać dziś" - słyszymy w refrenie.

 

 

Dla Krawczyka tegoroczne piosenki nie są pierwszyzną. Na mistrzostwa świata 1986 w Meksyku powstała piosenka "Wygrajmy jeszcze jeden mecz".

 

Mundial w Rosji rozpoczną się 14 czerwca. W fazie grupowej Biało-Czerwoni zagrają z Senegalem, Kolumbią i Japonią. Finał turnieju odbędzie się 15 lipca.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze