Wenger odmówił poprowadzenia klubu we Francji

Piłka nożna
Wenger odmówił poprowadzenia klubu we Francji
fot. PAP

Arsene Wenger kilka dni temu poprowadził Arsenal po raz ostatni w swojej karierze, kończąc 22-letni związek z klubem z Londynu. 68-latek prawdopodobnie nie zakończy jednak swojej przygody z futbolem, a ofertę pracy już teraz złożył mu klub z Ligue 1.

Po 22 latach współpracy z Arsenalem ciężko wyobrazić sobie Arsene'a Wengera na ławce trenerskiej innego klubu. 68-letni Francuz jednak ma kontynuować karierę menedżera i być może w najbliższych tygodniach poznamy jego nowy klub.
 
Wiele mówiło się o nawiązaniu współpracy z Paris Saint-Germain, gdzie miałby zostać dyrektorem sportowym, jednak Wenger już teraz otrzymał propozycję posady menedżera w innym klubie Ligue 1. Według źródeł takich jak "Express" ofertę pracy złożyło mu Saint-Etienne.
 
Francuski klub, rozgrywający swoje mecze na Stade Geoffroy-Guichard to ósma siła ligi francuskiej, która ma nawet szansę zająć szóstą lokatę i powalczyć tym samym o europejskie puchary. Kilka miesięcy temu do zespołu dołączył były zawodnik Arsenalu, Mathieu Debuchy.
 
Odchodząc z Arsenalu Wenger przyznawał, że nie poprowadzi innego klubu w Premier League, jednak nie zamykał sobie drogi do innej ligi.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze