EBL: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek. Transmisja czwartego meczu w Polsacie Sport

Koszykówka
EBL: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek. Transmisja czwartego meczu w Polsacie Sport
fot. PAP

W piątek awans do finału Energa Basket Ligi może przypieczętować aktualny mistrz Selmet Enea BC Zielona Góra, który w czwartym meczu półfinałowym po raz kolejny zmierzy się z Anwilem Włocławek. Trzecie spotkanie tych ekip było nie lada widowiskiem i zakończyło się wygraną Stelmetu dopiero po dogrywce! Transmisja czwartego meczu półfinałowego Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek w Polsacie Sport.

Po dwóch spotkaniach we Włocławku, gdzie oglądaliśmy wysokie zwycięstwa, przyszedł czas na niezwykle wyrównane starcie w Zielonej Górze. Zwycięzcę poznaliśmy dopiero po dogrywce, a w samym meczu nie brakowało niezwykle efektownych zagrań. Stelmet Enea jest już o krok od kolejnego awansu do finału, ale zespół trenera Igora Milicicia nie zamierza rezygnować z marzeń. Anwil musi jednak zatrzymać Jamesa Florence’a i nie pozwolić na łatwe punkty spod kosza Vladimira Dragicevicia. Sporo będzie ponownie zależało od Ivana Almeidy, a niezbędna będzie również nieustępliwość Kamila Łączyńskiego.

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek (stan rywalizacji 2-1)

Terminarz:

Mecz 4 (Zielona Góra) - 18 maja (piątek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport.
Ew. mecz 5 (Włocławek) - 21 maja (poniedziałek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport Extra.

 

Trnasmisja czwartego meczu półfinałowego Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek od godziny 17.30 w Polsacie Sport.

AŁ, plk.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze