Gromadzki: Spodziewajcie się zadymy w ringu!

Sporty walki

Spodziewajcie się zadymy w ringu, bo ja i Mariusz Runowski prezentujemy podobny styl. Wiem, że muszę się mieć na baczności, bo fizycznie i kondycyjnie mój przeciwnik jest świetnie przygotowany. Doceniam jego klasę, ale znam swoje atuty. Myślę, że damy dobre widowisko - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl, Tomasz Gromadzki przed sobotnią galą w Nadarzynie.

Artur Łukaszewski: Kolejna walka z Mariuszem Runowskim jest Ci potrzebna? Pierwszy pojedynek wygrałeś, przecież zdecydowanym werdyktem sędziów, więc pytanie, dlaczego zgodziłeś się na kolejny pojedynek z nim?

 

Tomasz Gromadzki: Mariusz miał dwa lata przerwy i teraz zapewne chce wrócić w wielkim stylu. Ja natomiast byłem cały czas w gazie. Chcę się z nim po prostu sprawdzić. Teraz statystyki są po mojej stronie, ale szanuję mojego rywala. Liczę jednak, że walka będzie miała taki sam przebieg jak wtedy, gdy ją kontrolowałem. Ostro w ostatnim czasie trenowałem i chcę zaprezentować w ringu wszystko czego się nauczyłem.

 

U Twojego rywala widać każdy mięsień. Został odtłuszczony niesamowicie, ale mięśnie nie zawsze walczą.

 

Już przy okazji naszej pierwszej walki wyglądał imponująco. Słyszałem, że w przeszłości uprawiał kulturystkę i to widać. Fakt, że mięśnie nie walczą, ale Mariusz ma czym uderzyć. Muszę się mieć na baczności, bo fizycznie i kondycyjnie jest świetnie przygotowany. Doceniam jego klasę, ale znam swoje atuty. Myślę, że damy dobre widowisko.

 

Będzie zadyma w ringu?

 

Myślę, że tak będzie, bo obaj prezentujemy podobny styl walki.

 

Cała rozmowa z Tomaszem Gromadzkim w załączonym materiale wideo.

 

Transmisja z gali z walką Parzęczewski - Jackson Junior w sobotę od 19.30 w Polsacie Sport Fight i od 20.30 w Polsacie Sport.

Artur Łukaszewski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze