Legia Warszawa wydała komunikat w sprawie ceremonii

Piłka nożna
Legia Warszawa wydała komunikat w sprawie ceremonii
fot. Cyfrasport

W niedzielę Legia Warszawa zagra z Lechem Poznań przy Bułgarskiej i jeśli nie przegra to zapewni sobie mistrzostwo Polski. "Kolejorz" nie zgodził się na to, by ewentualna ceremonia wręczenia trofeum odbyła się na ich stadionie. Legia wydała oficjalny komunikat w związku z tą sprawą.

Legii wystarczy remis, a nawet może przegrać, jeśli Jagiellonia Białystok nie wygra z Wisłą Płock. Lech szans na mistrzostwo Polski już nie ma. Klub z Poznania nie zgodził się, by ewentualna ceremonia odbyła się na stadionie przy ulicy Bułgarskiej.

Komunikat klubu ws. ewentualnej ceremonii:

Legia Warszawa informuje, że w przypadku zdobycia tytułu Mistrza Polski w sezonie 2017/18, ceremonia wręczenia zawodnikom trofeum i medali odbędzie się w poniedziałek, 21 maja, o godz. 17.30 na Pl. Zamkowym w Warszawie. Uroczystość będzie miała charakter otwarty. Wcześniej jednak przed drużyną jeszcze jedno, najważniejsze zadanie do wykonania, dlatego dodatkowe informacje o ceremonii przekażemy po pozytywnym zakończeniu ostatniej kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Jednocześnie informujemy, że Klub planował zaproszenie pozostających w Warszawie kibiców do wspólnego oglądania niedzielnego meczu z Lechem Poznań na stadionie Legii, ale ostatecznie, mimo ogromnych starań nie otrzymaliśmy niezbędnej zgody na organizację imprezy masowej.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze