Prezydent Duda zaprosił reprezentację do swojej rezydencji

Piłka nożna
Prezydent Duda zaprosił reprezentację do swojej rezydencji
fot. Cyfrasport

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda zaprosił reprezentację Polski oraz selekcjonera Adama Nawałkę do swojej letniej rezydencji w Juracie. Spotkanie odbędzie się podczas zgrupowania kadry.

Pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski przed zbliżającymi się mistrzostwami świata odbędzie się właśnie w Juracie w dniach 21-26 maja. Po odrzuceniu trzech zawodników przez Adama Nawałkę w kadrze pozostały 32 nazwiska.

 

W nadmorskiej miejscowości swoją letnią rezydencję ma prezydent. Jak poinformował Przegląd Sportowy, Andrzej Duda zaprosił reprezentantów oraz selekcjonera na spotkanie do swojej posiadłości. Głowa państwa chcę zobaczyć jaka atmosfera panuje przed zbliżającym się mundialem. Prezydent nieraz bywał na najważniejszych spotkaniach Polaków.

 

Przed mundialem Biało-Czerwonych czekają jeszcze dwa mecze kontrolne. 8 czerwca w Poznaniu ich rywalem będzie Chile, cztery dni później zagrają w Warszawie z Litwą. Następnego dnia kadra Nawałki wyleci do swojej bazy w Soczi.

 

Mundial w Rosji odbędzie się w dniach 14 czerwca - 15 lipca. Polska będzie rywalizowała w grupie H, gdzie zagra z Senegalem (19 czerwca), Kolumbią (24 czerwca) i Japonią (28 czerwca).

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze