Walka Roberta Parzęczewskiego potrwała zaledwie 32 sekundy! Jackson Junior rzucił się na Polaka i zapomniał o defensywie, a czysty prawy powalił Brazylijczyka na deski. Nie był w stanie podjąć dalszej walki.
 
Wydarzeniem gali w Nadarzynie był z pewnością nokaut Tomasza Gromadzkiego, który w straszny sposób powalił Mariusza Runowskiego. Pięściarz długo nie wstawał, a kibice przeżyli momenty grozy. Swoje walki z Gruzinami wygrali także Mateusz Rzadkosz oraz Damian Wrzesiński.
 
Wyniki gali w Nadarzynie:
 
Robert Parzęczewski (79,6 kg) znokautował Jacksona Juniora (80,2 kg) w pierwszej rundzie (KO).
Mateusz Rzadkosz (76,2 kg) pokonał Levana Lukhutashvilego (76,2 kg) przez TKO. Rywal nie wyszedł do dziewiątej rundy.
Tomasz Gromadzki (76,6 kg) znokautował Mariusza Runowskiego (76,4 kg) w czwartej rundzie (KO).
Damian Wrzesiński (62 kg) pokonał Meraba Turkadze (61,8 kg) przez jednogłośną decyzję sędziów (79:73, 78:74, 79:73).
Martin Gottschall (84,2 kg) wygrał z Pawłem Strykowskim (90,3 kg) niejednogłośną decyzją sędziów (38:37, 36:39, 38:37).
 
Skróty walk w załączonych materiałach wideo.
:
Zapis relacji

Witamy w relacji na żywo z gali w Nadarzynie! W hali Expo pod Warszawą czeka nas dzisiaj pięć pojedynków.

W pierwszej walce zmierzą się Martin Gottschall i Paweł Strykowski, jednak wcześniej czekają nas dwa starcia amatorskie.

Robert Parzęczewski dziś stoczy swoją trzecią walkę na przestrzeni dwóch miesięcy, a jak poinformował Mateusz Borek - pięściarz miał ofertę walki nawet od Siergieja Kowaliowa (32-2-1, 28 KO)!

Kamil Kużdzień zwycięzcą pierwszej z amatorskich walk dzisiejszego wieczoru! Pokonał on Oskara Gajcowskiego w 3-rundowym pojedynku wagi średniej.

 

 

W drugim pojedynku w formule amatorskiej rękawice skrzyżują Rafał Wołczecki i Adnan Al Naser. Pozostajemy w kategorii średniej.

Druga z walk amatorskich zakończona remisem po wyrównanej batalii! 

Po emocjonującej końcówce pierwszego zawodowego pojedynku w Nadarzynie zwycięzcą został Martin Gottschall! Mimo, że w drugiej rundzie leżał na deskach... Po czterech rundach w ringu sędziowie punktowali niejednogłośnie 38:37, 36:39, 38:37.

 

Przed nami cztery najważniejsze walki dzisiejszego wieczoru!

Powyżej cały fightcard: 

 

Do ringu wyszedł bohater ostatniej gali PBN: Noc Zemsty, Damian Wrzesiński! To dla niego już trzeci pojedynek w tym roku.

Duża przewaga Damiana Wrzesińskiego, który jednak trafił na rywala przygotowanego bardzo poprawnie. Gruzin dobrze pracował na nogach, jednak zaczął tracić siły w okolicach piątej rundy. Coraz mniej sił spowodowało, że ten był bardziej statyczny i podatny na ciosy Polaka, który znakomicie obijał korpus Turkadze. Wrzesiński nie dał rady jednak powalić swojego przeciwnika na deski, a po ośmiu rundach sędziowie punktowali jednogłośnie 79:73, 78:74, 79:73.

Tuż po walce Wrzesiński przyznał, że nie jest do końca zadowolony ze swojej postawy. "Być może potrzebuję odpoczynku" - przyznał pięściarz, który zapowiedział także rewanż z Michałem Chudeckim. W walce obu pięściarzy na Polsat Boxing Night: Noc Zemsty padł remis.

O przygotowaniach swoich podopiecznych wypowiedział się właśnie dr Jakub Chycki. Jego podopiecznymi są między innymi Tomasz Adamek i Adam Balski.

Zaczynamy ciekawą walkę Polaków, Gromadzki vs Runowski!

Runowski na deskach już w ostatnich sekundach pierwszej rundy! 

Ciężki nokaut! Po zdecydowanej przewadze Tomasz Gromadzki wreszcie powalił Mariusza Runowskiego, który po upadku stracił przytomność. Potężny prawy powalił pięściarza...

Widownia w Nadarzynie przeżyła chwile grozy... "Straszny nokaut" - skomentował Andrzej Kostyra. "Powinien się zastanowić nad wyjściem do ringu" - wtórował mu Mateusz Borek.

Tak wyglądał nokaut Gromadzkiego...

Dobre wieści od komentatora Polsatu Sport...

 

Tymczasem zaczynamy już starcie Mateusza Rzadkosza z Levanem Lukhutashvilim!

Rzadkosz powalił na deski rywala w ostatnich sekundach piątej rundy! Ten chwilę wcześniej narzekał na ból łokcia.

Levan Lukhutashvili nie wyszedł do dziewiątego starcia! Mateusz Rzadkosz obijał swojego rywala, jednak ten wytrzymywał bardzo długo. Kontuzjowany łokieć sprowokował jednak sekundantów Gruzina, aby przerwać pojedynek.

Mateusz Rzadkosz zdobył pas Międzynarodowego Mistrza Polski.

W studio trwa dyskusja na temat przyszłości Mateusza Masternaka. Jeden z czołowych polskich pięściarzy ma mieć oferty z Rosji...

Przed nami już tylko walka wieczoru! Za chwilę w ringu zobaczymy Roberta Parzęczewskiego już po raz trzeci w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Walka Parzęczewskiego potrwała niewiele ponad... 30 sekund! Jackson się odkrył, a Arab trafił go czystym prawym. Rywal próbował wstać, jednak był na tyle zamroczony, że sędzia nie dopuścił go do walki. Co za rozstrzygnięcie!

Dziękujemy za udział w relacji na żywo!