Williams na ślubie książęcej pary!

Tenis
Williams na ślubie książęcej pary!
fot. PAP

Serena Williams oraz jej mąż Alexis Ohanian skorzystali z zaproszenia na ślub książęcej pary i pojawili się w sobotę w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor. Prywatnie tenisistka jest przyjaciółką świeżo upieczonej żony księca Harry'ego - Meghan.

Ze względu na chęć wzięcia udziału w uroczystości Williams zrezygnowała wcześniej z turniejów WTA w Madrycie oraz Rzymie. Razem z mężem przyleciała do Londynu i asystowała parze młodej w najważniejszym dla niej dniu.

 

Williams i Meghan Markle poznały się we wrześniu 2014 roku, podczas programu Celebrity Beach Bowl, w którym znane osobistości rywalizowały na piasku w odmianę futbolu amerykańskiego. Wówczas występowały w jednej drużynie.

 

 

Williams wraca do profesjonalnego tenisa po przerwie spowodowanej narodzinami dziecka. Miało to miejsce we wrześniu ubiegłego roku, a dwa miesiące później tenisistka poślubiła swojego partnera Ohaniana. Ostatnim turniejem, w którym wzięła udział było Miami Open (koniec marca 2018 roku) i przegrała wówczas w 1. rundzie z Japonką Naomi Osaką (3:6, 2:6). Zawodniczka jest zgłoszona do rozpoczynającego się 27 maja wielkoszlemowego French Open 2018, jednak już teraz spekuluje się, że weźmie ona udział dopiero w tegorocznym Wimbledonie.

 

Gościem na ślubie książęcej pary był również m.in. znany amerykański aktor George Clooney.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie