Jóźwik: Prawdopodobnie nie wystartuję w sezonie letnim

Inne
Jóźwik: Prawdopodobnie nie wystartuję w sezonie letnim
fot. PAP

Joanna Jóźwik prawdopodobnie nie wystartuje w tym sezonie, o czym poinformowała na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. "W dalszym ciągu walczę o powrót do pełnej sprawności" - napisała.

Jóźwik, która biega na 800 metrów, od ubiegłego roku zmaga się z kontuzją biodra. To właśnie z tego powodu zabrakło jej w tym sezonie w zawodach halowych. Jak się okazało, problem z biodrem jest cały czas poważny...
 
"Z bólem serca i ogromna przykrością muszę Wam powiedzieć, że prawdopodobnie nie wystartuję w sezonie letnim 2018... Kontuzja biodra niestety zbyt mocno mnie polubiła i w dalszym ciągu walczę o powrót do pełnej sprawności. Pomimo tego, że już proces leczenia dobiega końca, sezon startowy już się zaczął. Sami dobrze wiecie, ile czasu potrzeba, aby być w pełni przygotowanym do startu! Nie chcę niczego przyspieszać. Po 11 latach ciężkiej pracy mój organizm chce odpocząć i napełnić magazyn na przyszłe lata biegania na wysokich obrotach. Mam ogromny głód i nie poddam się w walce o marzenia" - napisała na Facebooku.
 
Jóźwik opuści przede wszystkim mistrzostwa Europy w lekkoatletyce, które odbędą się w dniach 7-12 sierpnia.
 

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze