Kołtoń chciał opuścić Cafe Futbol w ramach protestu (WIDEO)

Piłka nożna

Stały ekspert Cafe Futbol Roman Kołtoń nie od dziś jest mocno zaangażowany w sprawy polskiej ligi. - Mati, ja dzisiaj wychodzę w ramach protestu z powodu tego, co wyprawiają kluby Ekstraklasy - przyznał, wstając ze swojego fotela w programie...

Gość Cafe Futbol Michał Listkiewicz na początku programu podsumował różnicę między ligą czeską a polską. Rację przyznał mu Kołtoń, który na znak protestu z powodu działań klubów Ekstraklasy wstał z miejsca.
 
- Tomek ostatnio wyszedł ze studia, ja zrobię dziś to samo na znak protestu z powodu tego, co wyprawiają kluby - powiedział Kołtoń. Na jego performens nie nabrał się prowadzący program Mateusz Borek: - Boję się, że za chwilę będziesz prowadził jakiś show rozrywkowy!.
 
- Ile razy mówicie, że cały czas przywołuję klasyfikację z reformy Platiniego. Polskie drużyny w europejskich pucharach to bieda z nędzą. To się nie bierze z pieniędzy, bo Czesi mają mniej pieniędzy. Co z tego, że w polskim futbolu są pieniądze... Na co wydamy? Na ten zagraniczny szrot? - pytał retorycznie zdenerwowany Kołtoń.
 
Sytuacja z Cafe Futbol w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze