Masternak miał propozycję walki w Rosji! "Tylko się uśmiechnął"

Sporty walki

Jaka będzie przyszłość Mateusza Masternaka (41-4, 28 KO)? Czołowy polski pięściarz wagi cruiser zdobyciem pasa WBO European otworzył sobie wiele dróg. Pierwsze propozycje już spływają. Według Mateusza Borka dostał ofertę walki w Rosji, jednak "tylko się uśmiechnął", ponieważ teraz mierzy w zupełnie innych rywali.

Jednym z największych zwycięzców ostatnich miesięcy w polskim boksie jest Masternak, który w efektowny sposób rozprawił się z Yourim Kalengą (23-5, 16 KO) w rewanżowej walce na Polsat Boxing Night: Noc Zemsty. Czołowy polski pięściarz wagi cruiser musi teraz postawić wyraźny krok do przodu, a na brak ofert z pewnością nie będzie narzekał. Przypomnijmy, że jest w posiadaniu pasa WBO European.
 
- Zdarzają się propozycje, które mnie szokują. Kilka dni temu "Master" otrzymał propozycję od Rosjanina Aleksieja Papina (9-0, 8 KO), który w pierwszej rundzie zdemolował Siłłacha. Ktoś w Rosji sobie wymyślił, że chciałby Mateusza w rekordzie, też nie do końca się zgadzały finanse... Mateusz się tylko uśmiechnął, bo na dziś nie mierzy w zawodników tego formatu - opowiedział o jego planach Borek.
 
Jakie są plany samego zawodnika? Z Masternakiem na gali w Nadarzynie porozmawiał Artur Łukaszewski.
 
- W Moskwie mam pewne rachunki do wyrównania, więc kto wie! Po zwycięstwie z Kalengą łatwiej planować mi kolejne pojedynki. Najbliższa walka będzie atrakcyjniejsza niż ta z PBN zarówno pod względem sportowym, jak i marketingowym - opowiedział sam zawodnik.
 
Masternak musi poczekać na rozstrzygnięcia turnieju World Boxing Super Series.
 
Dyskusja na temat Masternaka i wypowiedź samego zawodnika w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie