KSW 44: Karta walk

Sporty walki

Mariusz Pudzianowski - Karol Bedorf to walka wieczoru KSW 44, która odbędzie się 9 czerwca w Ergo Arenie! Poza tym na gali wystąpią m.in. Michał Materla, Tomasz Oświeciński czy Marcin Wrzosek. Oto karta walk KSW 44!

Na tę walkę obaj zawodnicy kazali długo czekać, ale fani w końcu się doczekali. Były mistrz królewskiej kategorii jakiś czas temu wydawał się poza zasięgiem Mariusza Pudzianowskiego, lecz czasy się zmieniają. Teraz to właśnie "Pudzian" ma na koncie trzy zwycięstwa z rzędu, a Karol Bedorf ma na koncie porażkę w ostatnim starciu oraz długi rozbrat z klatką. 9 czerwca dojdzie do tego hitu.

 

Zawodnicy mają do siebie szacunek i nie mogą doczekać się tego historycznego starcia. - Po co mu trzy rundy? Może już w pierwszej się to zakończy... Chciałbym wracać do szatni szczęśliwy, później odwiedzić Mariusza i podziękować mu za to wszystko - powiedział Bedorf.

 

Bilety na KSW 44 dostępne na ebilet.pl!

 

Dodał też, że po zwycięstwie na czerwcowej gali zamierza odzyskać utracony pas, który obecnie należy do Phila de Friesa. Dla Pudzianowskiego to jednak najważniejsza walka w karierze i będzie do niej dobrze przygotowany.

 

- Zgadza się, nasz pojedynek wiele wyjaśni. Na pewno łatwo nie będzie. Jestem przekonany, że Karol tanio skóry nie sprzeda. Zobaczymy jak to się zakończy. O ile nie popełnię błędu, to powinno być bardzo dobrze - dodał.

 

Po wypadnięciu z karty walk Marcina Wrzoska jego miejsce zajmie Marian Ziółkowski, który zmierzy się z Kleberem Koike Erbstem.

 

Po porażce ze Scottem Askhamem do klatki wróci Michał Materla, który zastąpił w karcie walk kontuzjowanego Borysa Mańkowskiego. Jego rywalem będzie Martin Zawada, a starcie odbędzie się w limicie umownym do 90 kilogramów. Do tego drugi występ w zawodowym MMA zanotuje Tomasz Oświeciński, który stanie naprzeciwko znanego i popularnego trenera personalnego Erko Juna.

 

Bilety na KSW 44 dostępne na ebilet.pl!

 

Karta walk KSW 44:

 

Waga ciężka: Karol Bedorf (14-3, 5 KO, 3 SUB) - Mariusz Pudzianowski (12-5-1NC, 5 KO, 2 SUB)
Limit umowny (90 kg): Michał Materla (25-6, 7 KO, 12 SUB) - Martin Zawada (28-14-1, 18 KO, 5 SUB)
Waga ciężka: Tomasz Oświeciński (1-0, 1 KO) - Erko Jun (0-0)

Limit umowny (68 kg): Kleber Koike Erbst (23-4-1, 2 KO, 19 SUB) - Marian Ziółkowski (19-6-1, 1 NC, 5 KO, 12 SUB)
Waga piórkowa: Filip Wolański (11-2, 3 KO, 2 SUB) - Daniel Torres (7-3-1NC, 4 KO, 1 SUB)
Waga lekka: Gracjan Szadziński (7-2, 5 KO) - Paul Redmond (14-7, 5 KO, 5 SUB)
Waga półciężka: Chris Fields (12-7-1, 6 KO, 5 SUB) - Wagner Prado (13-3-1NC, 12 KO)
Waga lekka: Łukasz Rajewski (7-3-1NC, 5 KO) - Leo Zulić (7-1, 3 KO, 3 SUB)
Waga kogucia: Dawid Gralka (6-1, 4 SUB) - Sebastian Przybysz (3-1, 1 KO, 1 SUB)

 

Bilety na KSW 44 dostępne na ebilet.pl!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze