Magazyn Nice 1 Ligi: Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Magazyn Nice 1 Ligi: Transmisja w Polsacie Sport
fot. zaglebie.eu

Do zakończenia sezonu Nice 1 Ligi pozostały dwie kolejki, a w dalszym ciągu nie wiadomo, kto w przyszłym sezonie zagra w Ekstraklasie. Gościem poniedziałkowego magazynu będzie prezes Zagłębia Sosnowiec Marcin Jaroszewski. Transmisja magazynu Nice 1 Ligi w Polsacie Sport.

Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu cały czas nie wiemy, kto zasili Ekstraklasę, a kto zostanie zdegradowany do II ligi. Na szczycie tabeli jest Miedź Legnica, której wystarczy punkt w dwóch meczach, by zapewnić sobie awans. Tuż za nią plasuje się Zagłębie Sosnowiec z kapitalną serią pięciu zwycięstw z rzędu. Zespół jest na najlepszej drodze, by po dziesięciu latach powrócić do Ekstraklasy. Gościem poniedziałkowego magazynu będzie prezes Zagłębia, Marcin Jaroszewski.

 

W walce jest jeszcze kilka drużyn m.in. Chojniczanka czy też Stal Mielec. Ciekawie wygląda również sytuacja na dole tabeli. Nawet ostatni Ruch Chorzów ma jeszcze teoretyczne szanse na utrzymanie. "Niebieskim" mogli już tracić nadzieję, ale po zwycięstwach z GKS-em Katowice oraz Odrą Opole podopieczni Dariusza Fornalaka mogą w dalszym ciągu marzyć o pozostaniu w Nice 1 Lidze.

 

Transmisja magazynu Nice 1 Ligi od godziny 20.30 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze