Tryc o walkach z Parzęczewskim i Rzadkoszem: Jeszcze na to za wcześnie

Sporty walki

- Jeszcze chyba nie jestem gotowy na takich zawodników - powiedział Mateusz Tryc (5-0, 4 KO) o potencjalnych walkach z Robertem Parzęczewskim (21-1, 14 KO) oraz Mateuszem Rzadkoszem (8-0-1, 3 KO).

Tryc już 2 czerwca wystąpi na gali w Legionowie, na której głównym wydarzeniem będzie walka Michała Cieślaka z Siergiejem Radczenką. Rywalem niepokonanego Polaka będzie doświadczony Warazdat Czernikow (11-7, 5 KO), a pojedynek został zakontraktowany na osiem rund.

 

Portal boxrec.com umieścił Tryca na drugim miejscu w kategorii superśredniej wśród wszystkich polskich pięściarzy. Sytuacja w tej wadze zrobi się jednak ciekawsza, gdyż kilka dni temu Robert Parzęczewski ogłosił, że zamierza bić się właśnie w limicie wagowym do 76,204 kg. Wcześniej prozpoycję 27-latkowi rzucał za to Mateusz Rzadkosz. Czy to już pora na takie pojedynki?

 

- Jeszcze chyba nie jestem gotowy na takich zawodników, bo oni boksują już w okolicach dziesięciu rund, a ja dopiero wchodzę w taki etap. Myślę, że spokojnie przeboksuję "ósemki", zrobię kilka walk i będę gotowy - odpowiedział Tryc.

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie