Kurek i Grejman wspierają Impel Wrocław

Siatkówka
Kurek i Grejman wspierają Impel Wrocław
fot. Instagram

Na platformie Fans4Club pojawiły się kolejne nagrody – niespodzianki dla kibiców biorących udział w akcji Siła w zielonym. Tym razem to koszulka i szalik z autografami reprezentantów Polski w siatkówce mężczyzn oraz Anny Grejman.

W poniedziałek reprezentacja Polski w siatkówce zagrała kolejny mecz towarzyski z Kanadą. Tym razem rozegrany został w opolskim Okrąglaku i to Polacy cieszyli się z pierwszego zwycięstwa w tym sezonie reprezentacyjnym (3:2). W najbliższy weekend przed kadrą pierwsze poważne wyzwania w tym roku, rusza bowiem Liga Narodów.

 

Po poniedziałkowym meczu Klub Kibica Impel Wrocław poprosił reprezentantów Polski o złożenie swoich autografów na koszulce, która miała trafić na akcję Siła w zielonym. W działania włączyła się Anna Grejman, która w swojej karierze zagrała m.in. we wrocławskiej drużynie.

 

Dzięki wsparciu Bartosza Kurka – atakującego reprezentacji Polski – udało się zebrać komplet podpisów na koszulce. Nagroda będzie dostępna na portalu Fans4Club i będzie można ją nabyć w zamian za pomoc w osiągnięciu celu, którym jest gra Impela Wrocław w Lidze Siatkówki Kobiet w sezonie 2018/19.

 

 

Dodatkowo na stronie projektu znajdzie się reprezentacyjny szalik z autografami Anny Grejman i Bartosza Kurka. Wczoraj do Siły w zielonym, jako ambasador, dołączyła Katarzyna Skowrońska-Dolata. Koszulka, którą przekazała na akcję została wykupiona w 3 minuty, od momentu ogłoszenia informacji.

RM, Impel Wrocław
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie