Niecodzienna oferta dla kibiców! Apartament z pełną lodówką w zamian za doping

Piłka nożna
Niecodzienna oferta dla kibiców! Apartament z pełną lodówką w zamian za doping
fot. PAP/EPA

Napastnik reprezentacji Szwecji Marcus Berg przedstawił niecodzienną ofertę dla kibiców. Jest nią pięciodniowe bezpłatne zaopiekowanie się jego mieszkaniem w Goeteborgu z pełnymi lodówkami oraz bogatym pakietem atrakcji na mieście.

31-letni Berg gra w klubie Al Ain w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i w ostatnim sezonie wygrał z tym klubem tytuł mistrza kraju, a sam został królem strzelców z 25 bramkami w 21 meczach. W Goeteborgu ma luksusowy apartament, przy głównej ulicy miasta.

 

Oferta dotyczy udostępnienia mieszkania w dniach 15-19 czerwca, tak, aby wybrana osoba, oglądając w telewizji 18 czerwca mecz Szwecji z Koreą Południową podczas mundialu w Rosji, dopingowała drużynę Berga.

 

Piłkarz opublikował ogłoszenie w środę na największym szwedzkim portalu ogłoszeniowym wspólnie z głównym sponsorem reprezentacji, którym jest miejscowy totalizator sportowy.

 

W pakiecie, poza darmowym pobytem w Goteborgu w mieszkaniu z pełnym cateringiem, są również nieograniczone wizyty w ulubionych barach, restauracjach, pubach i klubach piłkarza z opłaconym z góry rachunkiem bez limitu konsumpcji. W przypadku, gdy wybrana osoba mieszka w innym mieście Szwecji, również transport zostanie opłacony.

 

Kibica nazwanego w ogłoszeniu „mieszkaniowym zmiennikiem” piłkarz wybierze osobiście i napisał w informacji prasowej rozesłanej do mediów, że oferta skierowana jest do osoby, która bardzo chciała być obecna na mundialu w Rosji, lecz z różnych przyczyn nie będzie mogła tam pojechać.

 

„Uważam, że najlepsi kibice reprezentacji narodowej na świecie to Szwedzi, lecz nie wszyscy będą w stanie pojechać na drogie mistrzostwa w Rosji. Dlatego dla mnie większą wartość będzie miał jubel niż rubel" - wyjaśnił piłkarz.

 

W ogłoszeniu piłkarz precyzuje, że wymagania są proste. Musi to być zagorzały kibic reprezentacji w wieku powyżej 18 lat, bez zwierząt domowych i - jak to określił Berg - musi mieć doświadczenie w dopingowaniu Szwecji „na sucho i mokro”.

RM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze