Ronaldinho weźmie ślub z dwiema kobietami!

Siatkówka
Ronaldinho weźmie ślub z dwiema kobietami!
fot. PAP

Legenda brazylijskiej piłki, Ronaldinho poślubi dwie kobiety jednocześnie. Poligamiczny związek nie spodobał się m.in. siostrze byłego gwiazdora, która zapowiedziała, że nie pojawi się na weselu.

Ronaldinho zawsze lubił się bawić, nawet w czasie swojej kariery nie stronił od wszelakich imprez. Teraz Brazylijczyk postanowił się w końcu ustatkować. 38-latek w styczniu oświadczył się dwóm kobietom, Priscillą Coelho oraz Beatriz Souzą.

 

Od jakiegoś czasu obie panie mieszkają w posiadłości Ronaldinho w Rio de Janeiro. Podobno miłosny "trójkącik" świetnie się ze sobą dogaduje, a były piłkarz nie szczędzi pieniędzy na swoje kobiety.

 

 

Nie wszyscy cieszą się jednak szczęściem Brazylijczyka. Jego siostra nie akceptuje związku i podobnie jak rodziny Coelho zapewne nie zobaczymy na ich weselu.

 

Ronaldinho swoją karierę zaczynał w Gremio, największą sławę przyniosły mu występy w Barcelonie, z którą w 2006 roku zdobył Ligę Mistrzów. Z profesjonalnym futbolem rozstał sie w 2015 roku, nadal można go oglądać we wszelakich meczach pokazowych.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze