Ekspert Polsatu Sport: Heynen złoży rezygnację, jeśli...

Siatkówka

Reprezentacja Polski pewnie rozprawiła się z Koreą Południową 3:0 na początek siatkarskiej Ligi Narodów. Biało-Czerwoni rozluźnili się dopiero w końcówce, co z pewnością zaniepokoi perfekcjonistę Vitala Heynena. Nowy selekcjoner nie lubi błędów własnych swoich podopiecznych, a ciekawą anegdotę na ten temat zaraz po zakończeniu spotkania przytoczył Wojciech Drzyzga!

Obejmując reprezentację Polski Heynen zapowiedział, że jego siatkarze nie mogą popełniać zbyt wielu błędów własnych. - W piątkowym meczu tych błędów nie było dużo. Zaledwie 16 punktów straconych na własne życzenie - rozpoczął dyskusję prowadzący studio po meczu z Koreą Południową Jerzy Mielewski.
 
- Pretensje będzie miał z pewnością za trzeciego seta, gdzie nastąpiło pewne rozluźnienie i dekoncentracja, siedem błędów to za dużo jak na Koreę - przyznał Drzyzga.
 
Ekspert Polsatu Sport postanowił opowiedzieć małą anegdotkę, jednocześnie nie zdradzając jej źródła. - Heynen mógłby wybuchnąć, więc nie nadepnę komuś na odcisk, nie powiem skąd ją znam. Nowy selekcjoner przyznał, że jeżeli drużyna przez niego prowadzona zrobi 30 błędów w serwisie, to składa rezygnację! Ten limit został doprowadzony do granicy w meczu z Kanadą... - przytoczył były reprezentant Polski.
 
Reprezentacja Polski bardzo pewnie ograła Koreę Południową 3:0 na inaugurację Ligi Narodów.
 
Dyskusja w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie