FEN 21: Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight

Sporty walki

Organizacja Fight Exclusive Night powraca do Wrocławia. Podczas gali oznaczonej numerem "21" do klatki wyjdą m.in. Andrzej Grzebyk, Wojciech Wierzbicki czy też Marcin Sianos. Transmisja gali FEN 21 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight.

W walce wieczoru piątkowej gali zobaczymy Grzebyka (12-3, , 5 KO, 3 SUB), który po trzech wygranych z rzędu w organizacji FEN dostał w końcu szansę pojedynkowania się o pas. Jego przeciwnikiem w rywalizacji o mistrzostwo kategorii średniej będzie niezwykle groźny Thiago Vieira (10-2, 9 KO, 1 SUB). Brazylijczyk aż dziewięć z dziesięciu swoich wygranych kończył przez nokaut. Grzebyk to jednak równie utalentowany stójkowicz, co zwiastuje ogromne emocje.

 

Drugą walką o pas będzie starcie Wierzbickiego z Łukaszem Pławeckim. Pojedynek w K-1 wyłoni mistrza kategorii półśredniej. Ciekawie zapowiada się również rywalizacja znanego polskiej publiczności Toniego Valtonena (27-16, 11 KO, 4 SUB) z wracającym po prawie półtorarocznej przerwie Marcinem Zontkiem (16-11, 2 NC, 8 KO, 5 SUB).

 

W klatce organizacji FEN po raz kolejny zaprezentują się również m.in. Marcin Sianos (3-2, 3 KO), który skrzyżuje rękawice z Grzegorzem Cieplińskim (7-6, 5 KO, 1 SUB), a także Marian Ziółkowski (18-6-1, 1 NC, 4 KO, 12 SUB). Rywalem "Golden Boya" będzie Patryk Nowak (5-1, 1 KO, 3 SUB).

 

Transmisja gali FEN 21 od godziny 19.00 w Polsacie Sport Fight oraz od 21.10 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie