MŚ 2018: Fałszywe bilety na pożegnanie reprezentacji Kolumbii

Piłka nożna
MŚ 2018: Fałszywe bilety na pożegnanie reprezentacji Kolumbii
fot. PAP

Kolumbijska federacja piłkarska (FCF) ostrzega kibiców przed zakupem fałszywych biletów na pożegnanie reprezentacji, która przygotowuje się do udziału w mistrzostwach świata. Impreza na cześć grupowych rywali Polaków odbędzie się w piątkowy wieczór w Bogocie.

"Ludzie bez skrupułów sprzedają fałszywe wejściówki w pobliżu stadionu El Campin, gdzie odbędzie się impreza. Kilka osób padło już ofiarami oszustwa" - napisano w komunikacie FCF.

 

Podczas owego wydarzenia ma się odbyć koncert kolumbijskiego wokalisty Maluma oraz mecz z udziałem zaproszonych piłkarzy.

 

"Los Cafeteros" treningi w Bogocie rozpoczęli w połowie maja, a zakończą je w sobotę. Następnie pojadą na zgrupowanie do Włoch. Na 1 czerwca zaplanowany jest sparing z Egiptem (w składzie z Mohamedem Salahem) w Bergamo.

 

Szeroka kadra, którą 15 maja ogłosił argentyński selekcjoner Jose Pekerman, liczy 35 nazwisk. Na liście powołanych znaleźli się m.in. Radamel Falcao (Monaco) i król strzelców mundialu w 2014 roku James Rodriguez (Bayern Monachium).

 

Mecz Polska - Kolumbia podczas MŚ 2018 odbędzie się 24 czerwca w Kazaniu. Biało-czerwoni zagrają w grupie H także 19 czerwca z Senegalem w Moskwie i 28 czerwca z Japonią w Wołgogradzie.

jk, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze