Dramat Salaha! Opuścił boisko ze łzami w oczach

Piłka nożna
Dramat Salaha! Opuścił boisko ze łzami w oczach
fot. PAP

Mohamed Salah jest absolutnym objawieniem bieżącego sezonu. Egipcjanin w barwach Liverpoolu zdobył 44 bramki i miał być główną strzelbą The Reds w finale Champions League z Realem. Po 30 minutach skrzydłowy musiał jednak opuścić boisko po starciu z Sergio Ramosem. Miał łzy w oczach...

Spotkanie Realu z Liverpoolem miało stać pod znakiem starcia superstrzelców: Cristiano Ronaldo z Mohamedem Salahem. Egipcjanin świetnie wszedł w mecz, kilka razy szarpiąc między obrońcami Królewskich.
 
Autor aż 44 goli i 16 asyst w tym sezonie w 30. minucie musiał jednak zmierzyć się z dramatem: po starciu z Sergio Ramosem musiał ze łzami w oczach opuścić boisko w Kijowie. Hiszpański obrońca objął poszkodowanego pocieszając go, jednak część internautów zarzuca mu celowe przytrzymywanie rywala... Jego miejsce zajął Adam Lallana, a kapitan obrońców trofeum nie zobaczył nawet żółtej kartki.
 
Egipcjanin podzielił tym samym poniekąd los Cristiano Ronaldo, który musiał opuścić boisko podczas finału Euro 2016 z Francją. Jego koledzy jednak sprawili mu prezent ostatecznie wygrywając trofeum.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze