Szokujące słowa Ronaldo. Zasugerował odejście

Piłka nożna
Szokujące słowa Ronaldo. Zasugerował odejście
fot. PAP

Real Madryt po raz kolejny może cieszyć się z triumfu w Lidze Mistrzów. Mimo zwycięstwa piłkarski świat mówi już nie tylko o wydarzeniach na boisku, ale przede wszystkim o wypowiedzi Cristiano Ronaldo, który w rozmowie z dziennikarzami zasugerował, że nie jest pewien swojej przyszłości.

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że obronienie tytułu mistrzowskiego w Lidze Mistrzów wydaje się być nieosiągalne. Real Madryt, pokonując ekipę "The Reds", obronił to trofeum po raz drugi. Na boisku finałowego spotkania pierwszoplanowymi postaciami byli Gareth Bale oraz Karim Benzema. Dla Ronaldo z pewnością nie było to najlepsze spotkanie w karierze.

 

Po mistrzowskiej fecie w Kijowie Portugalczyk nie krył szczęścia, ale zszokował wszystkich swoimi słowami sugerującymi, że może to być jego ostatni sezon w barwach "Królewskich".

 

Na pytanie dziennikarza: "Czy ta seria sukcesów będzie się ciągnęła z tobą na czele?" odpowiedział: - W ciągu kilku najbliższych dni dam odpowiedź tym, którzy byli zawsze ze mną. To było piękne grać w tym klubie.

 

Kapitan reprezentacji Portugalii uciekał jednak od dalszych wypowiedzi na ten temat.

 

- To nie jest teraz ważne. Cieszmy się chwilą. Zobaczymy, co się wydarzy.

 

Ronaldo w barwach "Królewskich" rozegrał dotychczas dziewięć sezonów.   

jk, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie