Francja lepsza od Irlandii w meczu towarzyskim

Reprezentacja Francji pokonała Irlandię 2:0 w meczu towarzyskim. Bramki dla "Trójkolorowych" zdobyli Olivier Giroud i Nabil Fekir.

Od samego początku Francuzi osiągnęli przewagę. Już w 3. minucie strzał oddał Kylian Mbappe. Chwilę później szczęścia próbował Benjamin Mendy, lecz jemu również zabrakło szczęścia. Dopiero w 40. minucie kibice na Stade de France obejrzeli pierwszego gola. Po strzale główką Oliviera Giroud bramkarz odbił piłkę na tyle niefortunnie, że wróciła pod nogi Francuza, a ten pewnie wpakował ją do siatki. Niecałe 5 minut później miała miejsce podobna sytuacja. Tym razem piłka po strzale z dystansu Nabila Fekira piłka odbiła się od rąk bramkarza, a następnie wtoczyła się do bramki.

W 64. minucie na boisku pojawiła się gwiazda reprezentacji Francji Antoine Griezmann, lecz nie zmieniło to znacząco obrazu meczu.

Francja - Irlandia 2:0 (2:0)
Bramki: Olivier Giroud 40', Nabil Fekir 44'