Heynen zafunduje polskim kibicom piwo? "To dla mnie nie problem"

Siatkówka
Heynen zafunduje polskim kibicom piwo? "To dla mnie nie problem"
fot. PAP

Vital Heynan nie przestaje zaskakiwać. Trener reprezentacji Polski kilkukrotnie próbował zmobilizować kibiców do wspierania jego drużyn oferując im... piwo. Drugi turniej Ligi Narodów w Łodzi skłonił go do złożenia propozycji kolejnego wyzwania.

Polscy siatkarze bardzo dobrze rozpoczęli rozgrywki Ligi Narodów. W trzech meczach zdobyli aż dziewięć punktów mimo, że rywale byli z najwyższej półki.

Heynen nie raz zaskakiwał kibiców rzucając im różne ciekawe wyzwania. Będąc trenerem VfB Friedrichshafen postanowił kupić pięćset półlitrowych beczułek piwa i w przypadku awansu niemieckiego zespołu do turnieju finałowego Ligi Mistrzów oddać jego fanom. To się jednak nie udało. Lepsza okazała się ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i to ona poleciała do Kazania.

Później postanowił nagrodzić piwem kibica, który prawidłowo wytypowałby skład reprezentacji Polski na mecz z Rosją w Lidze Narodów. Dobre wyniki Biało-Czerwonych skłoniły Belga do kolejnego wyzwania. Tym razem chce kupić kibiom piwo, jeśli Polacy zdobędą kolejne dziewięć punktów w Łodzi.

"Niezły początek w Lidze Narodów, dziewięć na dziewięć punktów. Teraz czas na Łódź. Mam zacząć obiecywać darmowe piwo, jeśli zdobędziemy kolejne dziewięć punktów? To dla mnie nie problem" - napisał na Twitterze szkoleniowiec reprezentacji Polski Vital Heynen.

 

 

Szkoleniowiec chce się podjąć naprawdę trudnego zadania. "Pamiętaj, że polskich kibiców może być ponad jedenaście tysięcy!" - odpowiedział jeden z internautów.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze