Góralski w Bundeslidze? Klub złożył ofertę

Piłka nożna
Góralski w Bundeslidze? Klub złożył ofertę
fot. Cyfrasport

Pomocnik Łudogorca Razgrad i reprezentacji Polski Jacek Góralski znalazł się w kręgu zainteresowań SC Freiburg. Niemcy złożyli już ofertę.

Jak poinformował "Przegląd Sportowy", Góralski zwrócił na siebie uwagę swoimi występami w Lidze Europy. Drużyna reprezentanta Polski wyszła z grupy C, w której rywalizowała między innymi z TSG 1899 Hoffenheim i odpadła dopiero w 1/16 finału z AC Milan (0:3, 0:1).

 

Dyrektorzy sportowi Łudogorca Razgrad i SC Freiburg rozmawiali już na temat Góralskiego. Niemcy zaoferowali dwa miliony euro za Polaka. Czy to wystarczy? Biorąc pod uwagę, że kosztował niewiele mniej, taka kwota może okazać się niewystarczająca.

 

Góralski przeniósł się z Jagiellonii Białystok do Łudogorca Razgrad w sierpniu 2017 roku. Kosztował 1,5 miliona euro. Do tej pory rozegrał 35 meczów, jeśli chodzi o wszystkie rozgrywki. Wywalczył mistrzostwo Bułgarii.

 

SC Freiburg to piętnasta drużyna ostatniego sezonu Bundesligi. Występowali tam Rafał Gikiewicz i Bartosz Kapustka. Gikiewicz mimo jeszcze przez rok ważnego kontraktu otrzymał wolną rękę w poszukiwaniach nowego pracodawcy, natomiast Kapustka wrócił z wypożyczenia do Leicester City.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze