Konferencja reprezentacji. Transmisja na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News

Piłka nożna

We wtorek w Arłamowie rozpoczyna się drugie przed mistrzostwami świata zgrupowanie reprezentacji Polski. Tego samego dnia odbędzie się również konferencja prasowa z udziałem kadrowiczów. Transmisja konferencji na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News.

Do rozpoczęcia mistrzostw świata zostało już coraz mniej czasu, bowiem za 16 dni rozpocznie się inauguracja mundialu. Kadra Biało-Czerwonych ma już za sobą pierwsze zgrupowanie. Podopieczni Adama Nawałki przez ostatni tydzień przebywali na regeneracyjnym obozie w Juracie, gdzie pod czujnym okiem selekcjoner oprócz treningów spędzali czas wraz z rodzinami.

 

W nadmorskiej miejscowości zabrakło kapitana naszej drużyny narodowej Roberta Lewandowskiego oraz Łukasza Piszczka. Obaj dostali od selekcjonera wolne, by odpocząć po trudnym sezonie. W Arłamowie jednak dwaj czołowi gracze Bundesligi pojawią się i wraz z resztą zespołu na pełnych obrotach będą przygotowywali się do wyjazdu do Rosji.

 

W kadrze znajduje się obecnie 32 zawodników, ale na mundial pojedzie 23 z nich. Ostateczny skład trener Nawałka poda 4 czerwca.

 

Transmisja konferencji z udziałem kadrowiczów Adama Nawałki od godziny 13:45 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie