Liga Narodów: Holandia – Polska. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Polki rozpoczynają kolejny turniej Ligi Narodów siatkarek. Zmagania w holenderskim Apeldoorn rozpoczną od meczu z gospodyniami. Relacja na żywo z meczu Holandia – Polska na Polsatsport.pl od godziny 19.20.

Biało-czerwone w sześciu poprzednich meczach odniosły dwa zwycięstwa – 3:2 z Włochami oraz 3:2 z Chinami i poniosły cztery porażki – 1:3 z USA, 0:3 z Turcją, 1:3 z Serbią oraz 2:3 z Tajlandią. Za występy na turniejach w amerykańskim Lincoln oraz w Makau zebrały wiele pozytywnych ocen, przede wszystkim za wyrównaną walkę z wyżej notowanymi drużynami.

 

– Holandia i Brazylia to drużyny ze światowego topu, które nie tylko są w czołówce, ale wręcz zdobywają tytuły. To są bardzo wartościowe sprawdziany. My nie odpuszczamy, nawet na treningach. Taką zasadę przyjęliśmy, że oprócz pilnowania wyników w poszczególnych meczach, staramy się zgrywać i ćwiczyć mocno na każdych kolejnych zajęciach. To pchnie ten zespół do przodu. Dziewczyny to wiedzą, przyjmują do wiadomości i nie ma kłopotu ze zniesieniem tych obciążeń. Nie ukrywam jednak, że z drugiej strony – zależy nam, by w optymalnej formie startowej wystąpić w turnieju przed własną publicznością – powiedział przed turniejem selekcjoner Jacek Nawrocki.

 

Na turnieju Ligi Narodów w Apeldoorn Polki zagrają kolejno z: Holandią (wtorek, 29 maja), Brazylią (środa,  30 maja) oraz Koreą Południową (czwartek, 31 maja).

 

Relacja na żywo z meczu Holandia – Polska na Polsatsport.pl od godziny 19.20.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie